Nowa siedziba WSH-E w Brzegu

Drodzy Studenci, Szanowni Państwo,

niezmiernie miło jest nam poinformować, że Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Brzegu zmieniła swoją siedzibę. Z początkiem kwietnia nowym gmachem naszej Uczelni stał się budynek przy ulicy Piastowskiej 14. Zaistniała zmiana podyktowana została podniesieniem warunków kształcenia oraz unowocześnieniem infrastruktury dydaktycznej dla naszych Studentów oraz pracowników.

Nowa siedziba wyposażona jest w nowoczesne aule, sale ćwiczeniowe oraz pomieszczenia administracyjne, całość dopełnia teren zielony do dyspozycji studentów. Budynek jest również w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Żywimy głęboką nadzieję, że zdobywanie wiedzy oraz wspólnie spędzony czas na nowym kampusie akademickim przyniesie Państwu wiele korzyści i radości.
[envira-gallery id=”3376″]