Przedłużyliśmy rekrutacje do 15.10.2015 r.

PROMOCJA – studiuj z nami!!!

Każdy student który poleci nowego kandydata na studia otrzyma zniżkę w postaci 1 raty czesnego w wysokości 330 zł.*

STUDIA STACJONARNE NA KIERUNKU FILOLOGIA ANGIELSKA ZA DARMO PRZEZ CAŁY PIERWSZY ROK!!!

UWAGA!

Dzięki podpisanej umowie z Fundacją Labore Nobilis nasza Uczelnia z początkiem roku akademickiego 2014/2015 przystępuje do Międzynarodowego Programu INTERMARIUM.

Oznacza to, że studenci studiów stacjonarnych z Polski, Litwy, Łotwy, Białorusi i Ukrainy będą u nas studiować całkowicie ZA DARMO przez pierwsze 2 semestry studiów licencjackich!

Opłaty za kolejne 4 semestry studiów są takie same jak na studiach niestacjonarnych.

*Warunkiem uczestnictwa w promocji jest utrzymanie się nowego studenta przez przynajmniej 1 semestr studiów oraz terminowe płatności czesnego. Zniżka przyznawana jest w 2 semestrze studiów.

Dokumenty: