Biuro Karier Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu stanowi wsparcie studentów oraz absolwentów WSHE w Brzegu. Naszym nadrzędnym celem jest pomoc w znalezieniu ofert pracy oraz w dalszym rozwoju ścieżki zawodowej naszych studentów.

Działalność biura jest zróżnicowana i opiera się zarówno na zaspakajaniu potrzeb studentów i absolwentów WSHE w Brzegu poszukujących zatrudnienia, jak i na współpracy z pracodawcami w poszukiwaniu wykwalifikowanej kadry. Pracodawcom dajemy również możliwość zaistnienia w świadomości studentów jeszcze podczas pobierania przez nich nauki, tak aby w przyszłości to właśnie prowadzona przez nich działalność mogła stanowić początek ścieżki zawodowej naszych podopiecznych.

Biuro Karier Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu organizuje również bezpośrednie spotkania z fachowcami w dziedzinie rynku pracy, wykładowcami oraz przedstawicielami pracodawców.

Oferta biura skierowana do studentów i absolwentów WSHE w Brzegu

• udostępnianie ofert pracy, staży zawodowych i praktyk studenckich
  • udostępnianie ofert pracodawców
  • kompletna pomoc w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych
  • udostępnianie materiałów promocyjnych i informacyjnych Biura Karier WSHE w Brzegu (prasa, broszury, foldery, literatura fachowa itp.)
  • udostępnianie materiałów promocyjnych i reklamowych pracodawców

Oferta biura skierowana do kandydatów na studia

• udzielanie informacji o zasadach rekrutacji do WSHE w Brzegu
  • udostępnianie materiałów promocyjnych z ofertą dydaktyczną WSHE w Brzegu