Nowość! Kursy językowe prowadzone przez Centrum Języków Obcych WSHE w Brzegu.

Odkryj świat języków obcych z Centrum Języków Obcych WSHE w Brzegu! Nasze nowości to kursy, które otworzą przed Tobą drzwi do wielu kultur i możliwości. Z nami nauczysz się nowych języków w przyjaznej atmosferze, z doświadczonymi nauczycielami. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz i otwórz się na nowe możliwości!

cjo-language-cert

Od września 2023 rozpoczynamy zapisy na kursy językowe prowadzone przez Centrum Języków Obcych WSHE w Brzegu.

Uczestnicy zajęć będą mieli dostęp do nowoczesnej platformy szkoleniowej, interaktywnych zasobów edukacyjnych, a kursy będą uprawniały do przystąpienia do międzynarodowych egzaminów kompetencji językowych. Uczelnia nasza otrzymała akredytację i dołączyła do prestiżowego międzynarodowego grona ośrodków akademickich uznawanych jako egzaminacyjne centra partnerskie kwalifikujące do egzaminów LanguageCert Test of English (LTE) na wszystkich poziomach językowych od A1 do C2.

Obok uczelni z całego świata, na liście tej znajdują się wiodące polskie ośrodki akademickie, m. in. Politechnika Warszawska, Politechnika Śląska, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Uniwersytet SWPS, Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Zielonogórski. LanguageCert International ESOL (English for Speakers of Other Languages) to uznawane w ponad 180 krajach na świecie międzynarodowe kwalifikacje językowe odpowiadające skali Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR) ustalonej przez Radę Europy.

Oferta Centrum Języków Obcych jest skierowana nie tylko do studentów WSHE, ale również do wszystkich zainteresowanych zdobyciem wysokich kwalifikacji potwierdzonych dyplomem uczelni wyższej, które otworzą drzwi do Państwa rozwoju i awansu zawodowego. Zapraszamy do kontaktu.

Jestem zainteresowana/y dokładniejszymi informacjami na temat kursów językowych. Proszę o kontakt i przesłanie pakietu informacyjnego.