WSH-E dołączyła do międzynarodowego grona uczelni akredytowanych przez organizację PeopleCert jako centra partnerskie kwalifikujące do egzaminów LanguageCert Test of English (LTE) na poziomach A1-C2

Miło nam poinformować, że Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Brzegu dołączyła do prestiżowego międzynarodowego grona uczelni akredytowanych przez organizację PeopleCert jako centra partnerskie kwalifikujące do egzaminów  LanguageCert Test of English (LTE) na poziomach A1-C2.

Poza uczelniami z całego świata, na liście tej znajdują się również polskie ośrodki akademickie, m. in. Politechnika Warszawska, Politechnika Śląska, Uniwersytet Gdański, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Zielonogórski. Akredytacja jest związana z uruchomieniem przez Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu Centrum Języków Obcych, które, oprócz działań na rzecz studentów uczelni, będzie realizować projekty i działania, w tym kursy językowe skierowane do mieszkańców województwa opolskiego i dolnośląskiego.

Prawo do prowadzenia naborów dla kandydatów do międzynarodowych egzaminów otwiera przed uczestnikami organizowanych przez WSHE szkoleń szerokie możliwości rozwoju i budowania nowych ścieżek kariery.