WSH-E w Brzegu na Targach Edukacji i Pracy

W dniu dzisiejszym Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Brzegu wzięła udział w Targach Edukacji i Pracy, organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu, Ochotniczy Hufiec Pracy oraz Zespół Szkół Zawodowych nr 1. Przybyłych do Zamku Piastów Śląskich w Brzegu, wystawców oraz odwiedzających przywitała Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Brzegu Pani Anna Soroczyńska przypominając, że jest to już 18 edycja tego wydarzenia.

Podczas targów nasze stanowisko, oprócz licznie odwiedzających gości, odwiedzili m.in. Starosta Powiatu Brzeskiego Pan Jacek Monkiewicz, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Brzegu Pani Anna Soroczyńska oraz Dyrektor Zespół Szkół Zawodowych nr 1 Wioletta Frankiewicz.

Jest nam niezmiernie miło, się że nasza Uczelnia miała możliwość zaprezentować swoją ofertę edukacyjną mieszkańcom powiatu brzeskiego.