Koncert Emilii Komarnickiej pod patronatem Rektor WSH-E

23 lutego w Sali Pinottiego w Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu, pod patronatem Rektor Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu prof. zw. dr hab. Krystyny Ferenz, Dyrektora Muzeum Dariusza Byczkowskiego oraz Kanclerza Uczelni Stanisława Widockiego odbył się koncert Emilii Komarnickiej-Klynstra.

Niezwykła muzyczna podróż, do której zabrała nas Pani Emilia, była wyjątkowym doznaniem artystyczno-muzycznym. Wspaniały głos wokalistki, dobór repertuaru oraz imponujące muzyczne trio (fortepian, bas elektryczny i kontrabas oraz akordeon) spowodowały, że wczorajsze wydarzenie na długo pozostanie w naszej pamięci.

Emilia Komarnicka-Klynstra jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Oprócz kariery muzycznej jest przede wszystkim aktorką filmową, telewizyjną i teatralną. Jest również rodowitą brzeżanką i to właśnie w naszym mieście spędziła pierwsze i jak sama wspomniała podczas koncertu, jedne z najważniejszych lat swojego życia.

[envira-gallery id=”3805″]