Nalot Świętych Mikołajów WSHE na Brzeg

Jak co roku, zgodnie już z kilkunastoletnią tradycją, 6 grudnia nastąpił tradycyjny Nalot Świętych Mikołajów WSHE na Brzeg.

W tym radosnym dniu grupa studentów naszej uczelni przebrana za Św. Mikołajów obdarowała najmłodszych mieszkańców Brzegu niemal pół tysiącem, specjalnie przygotowanych dla nich paczek oraz niebieskimi balonami. W tym roku studentom WSHE pomogli uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych z Brzegu.

To niezwykle barwne wydarzenie odbyło się w ramach Świątecznej Iluminacji Brzegu zorganizowanej przez Brzeskie Centrum Kultury i Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu pod honorowym patronatem Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka.

Oprócz wydarzeń, które odbyły się na Placu Polonii Amerykańskiej Mikołaje z WSHE odwiedzili również Świetlicę Socjoterapeutyczną przy WSHE w Brzegu, Dom Dziecka w Oławie oraz Szkołę Podstawową w Drzemlikowicach, wręczając paczki wszystkim spotkanym dzieciom.