|||

Koncert „ Jesteś Marzeniem, Jesteś Natchnieniem” w Muzeum Piastów Śląskich zainaugurował „Tydzień z Herbertem”.

W minioną sobotę koncert artystycznego duetu Rodzinnego Państwa Józefa i Elżbiety Skrzek pt.: „ Jesteś Marzeniem, Jesteś Natchnieniem” w Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu zainaugurował „Tydzień z Herbertem”.

Wspaniałą muzykę wybrzmiałą podczas koncertu skomponował Pan Józef Skrzek, słowa napisała Pani Alina Skrzek, a utwory przepięknie zaśpiewała Pani Ella Skrzek.

Naszą Uczelnię reprezentowała Pani Kwestor Aneta Kwiecińska. Wszystkim serdecznie dziękuję za przybycie i za fantastyczną atmosferę.

To fantastyczne wydarzenie nie mogłoby się odbyć gdyby nie organizacja Pani Ewy Wróbel z  Klubu Książki Herbacianej.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem „ Tydzień z Herbertem” objęli:

Kanclerz Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu Pan Stanisław Widocki,

Marszałek Województwa Opolskiego Pan Szymon Ogłaza

Burmistrzyni Miasta Brzeg Pani Violetta Jaskólska-Palus.