KOLEJNY NALOT ŚWIĘTYCH MIKOŁAJÓW Z WSHE

Z inicjatywy Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu po raz kolejny mogliśmy przeżywać w naszym mieście nalot Świętych Mikołajów.

W piątek 6 grudnia zgodnie z kilkunasto już letnią tradycją w kilku miejscach naszego miasta pojawili się Mikołaje, za których przebrali się studenci Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu. Kolejny już raz poruszali się oni nietypowym pojazdem – białą limuzyną, dzięki wsparciu firmy bialelimo.pl, która drugi rok z rzędu brała udział w tym niezwykle sympatycznym wydarzeniu. Pod centrami handlowymi jak i na głównych placach miasta rozdano dzieciom ponad 300 specjalnie przygotowanych paczek ze słodyczami oraz błękitne balony z logo WSHE w Brzegu.

Pojawienie się Mikołajów tradycyjnie wzbudziło olbrzymie zainteresowanie, nie tylko wśród najmłodszych mieszkańców Brzegu. Studenci przebrani za Mikołajów w doskonałych humorach, nie tylko rozdawali upominki, ale również zabawiali napotkane dzieci i zachęcali wszystkich do kolędowania. Każdy chętny mógł także wykonać pamiątkową fotografię ze świętym Mikołajem.

Radość dzieci i wielka przychylność ze strony mieszkańców naszego miasta, są najlepszym dowodem, iż nalot Mikołajów WSHE wpisał się już trwale w świąteczną tradycję w Brzegu.

[envira-gallery id=”3755″]