Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka razem z WSH-E

20 listopada jest Międzynarodowym Dniem Praw Dziecka 👶🧒🧒👶🧒, w tym roku, nasze zaproszenie do wspólnego świętowania przyjęły wspaniałe Dzieci.

Ozdobiona na niebiesko (kolor symbolizujący dziecięce prawa) Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Brzegu, od samego rana rozbrzmiewała wesołym śmiechem i radością 😊

Studenci pedagogiki – drugiego roku studiów licencjackich oraz pierwszego roku studiów magisterskich, przygotowały dla naszych Małych Gości mnóstwo niespodzianek – zabawy kreatywne, zagadki, gry, quizy. O prawach dziecka śpiewaliśmy, rysowaliśmy, rozmawialiśmy. Wśród atrakcji znalazły się także – teatrzyk, gra „w Piotrusia i prawach dziecka”, nie zabrakło pysznych przekąsek i dyplomów okolicznościowych.

Każde dziecko otrzymało wyjątkową, pamiątkową przypinkę – dzieło Uczestników Warsztatów Zajęciowych w Oławie, którzy przygotowali je specjalnie dla naszych Gości (dziękujemy!!! 💙).

Słów Dzieci słuchaliśmy z wielką uważnością, zabieramy z tego spotkania wiele ważnych, pedagogicznych refleksji.

Wszystkim gorąco dziękujemy za ten niezwykły, wspólny czas!