Przedłużenie umowy sponsorskiej pomiędzy WSH-E a Uczniowskim Klubem Sportowym I LO w Brzegu.

W siedzibie Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu kolejny już raz podpisano przedłużenie umowy sponsorskiej pomiędzy naszą Uczelnia a Uczniowskim Klubem Sportowym I Liceum Ogólnokształcącego w Brzegu. W podpisaniu umowy wzięli udział Pan Stanisław Widocki – Kanclerz Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu oraz Pan Przemysław Kiełtyka – Prezes Klubu.

Cieszymy się że WSHE w Brzegu może pochwalić się kontynuacją patronatu nad klubem i mamy nadzieję, że nasze wsparcie przyczyni się do popularyzacji siatkówki żeńskiej w Brzegu. Dziękujemy trenerom Przemysławowi Kiełtyce oraz Pawłowi Foremskiemu za dotychczasową współpracę.

Społeczność akademicka życzy UKS I LO WSHE w Brzegu jak najwięcej sukcesów w nadchodzącym sezonie.