Uroczystość objęcia patronatem merytorycznym Szkoły Podstawowej w Goszczynie przez WSH-E w Brzegu

Wraz z początkiem nowego roku akademickiego, odbyła się niezwykle miła uroczystość objęcia patronatem merytorycznym Szkoły Podstawowej w Goszczynie przez Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu. W wydarzeniu wzięli udział Dziekan dr Aneta Ratajek, Prodziekan dr Wojciech Ratajek oraz przedstawiciele lokalnych władz.

Wystąpienie Pani Dziekan, skierowane do dzieci i grona pedagogicznego zostało wyjątkowo ciepło przyjęte, natomiast wspaniały występ artystyczny przygotowany przez uczennice i uczniów, zachwycił przedstawicieli naszej uczelni.

Szkoła Podstawowa w Goszczynie, którego dyrektorką jest Pani mgr Maria Ćmikiewicz, to kolejna placówka, nad którą uczelnia sprawuje patronat. Opieka naukowa wiąże się ze wsparciem merytorycznym, które uczelnia realizuje w postaci warsztatów dla rodziców i uczniów, szkoleń dla nauczycieli, prowadzenia szkoleniowych rad pedagogicznych, a także wdrażania innowacji pedagogicznych. Ze strony szkoły podstawowej WSHE może liczyć na wsparcie w zakresie organizowania praktyk zawodowych dla naszych studentów.