I Międzyprzedszkolny Przegląd Piosenki Angielskiej w PP10 pod patronatem WSH-E

Dnia 8 maja w Publicznym Przedszkolu nr 10, którego Dyrektorką jest Pani Iwona Makarewicz, odbył się I Międzyprzedszkolny Przegląd Piosenki Angielskiej. Konkurs został objęty patronatem Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu. Była to piękna okazja do rozwijania motywacji do nauki języka angielskiego, a także do integracji dzieci i nauczycieli z brzeskich przedszkoli.

Nad organizacją i przebiegiem przeglądu czuwała nauczycielka języka angielskiego Pani Joanna Okonkowska.

Przygotowane przez małe uczestniczki i małych uczestników interpretacje utworów, barwne stroje, pomysłowe choreografie, wzbudziły zachwyt wszystkich biorących udział w wydarzeniu.

Przewodnicząca Jury, Dziekan WSHE dr Aneta Ratajek podsumowała umiejętności dzieci w pięknych i budujących słowach. Nie mogło być inaczej – pierwsze miejsca przyznano wszystkim Dzieciom!

Gratulujemy utalentowanym Lauretkom i Laureatom, ich Nauczycielkom oraz Rodzicom 🙂