Nalot Św. Mikołajów w WSH-E

6 grudnia, wzorem lat ubiegłych, Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Brzegu przygotowała „Nalot Św. Mikołajów WSHE” na Brzeg.

Nasi Mikołajowie, białą limuzyną starali się dotrzeć do różnych punktów naszego miasta, aby rozdać upominki najmłodszym mieszkańcom Brzegu.

Zwieńczeniem ciężkiej pracy Mikołajów WSHE, było spotkanie z dziećmi na brzeskim rynku, gdzie rozdali kilkaset paczek i balonów z logo Uczelni.

Bardzo dziękujemy naszym studentom za serdeczność i zaangażowanie w tą jakże sympatyczną inicjatywę władz Uczelni, która corocznie odbywa się już od kilkunastu lat i w tym czasie zdążyła na stałe wpisać się w życie naszego miasta.

Dziękujemy również za współpracę wspaniałym kierowcom z bialelimo.pl, którzy dzielnie zadbali o transport naszych Mikołajów.

[envira-gallery id=”3573″]