|

Piknik Rodzinny WSHE

Tegoroczny Piknik Rodzinny WSHE odbył się 28 maja, w terminie przypadającym pomiędzy ważnymi świętami, Dniem Mamy i Dniem Dziecka.

Tradycyjnie spotkanie skierowane było do naszej społeczności akademickiej, Studentów i Ich Rodzin. Na nasze zaproszenie odpowiedziały także Dzieci z Ukrainy, które przebywają w Brzegu.

Piknik był pełen kolorów, uśmiechu i wesołej zabawy, na przekór kapryśnej pogodzie. O wyjątkowe atrakcje zadbali nasi niezawodni Studenci pedagogiki, którzy przygotowali wspaniały spektakl, w autorski sposób zamieniając historię o Czerwonym Kapturku w bajkę edukacyjną z ekologicznym i prozdrowotnym przesłaniem.
W dalszej części spotkania, nasi Mali Goście wzięli udział w licznych animacjach, które zostały przygotowane przez Studentów studiów magisterskich. Był taniec, śpiew, mnóstwo ruchu, zabawa z chustą, gigantyczne bańki mydlane. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się także punkt artystyczny, w którym nasze Studentki wyczarowywały piękne makijaże i kolorowe fryzury, zgodnie z życzeniami i marzeniami dzieci. O oprawę muzyczną wydarzenia zadbał pracownik dziekanatu mgr Dawid Niezgoda.
Oczywiście, nie byłoby pikniku bez grillowanych kiełbasek i słodkich przekąsek.
Kierujemy słowa podziękowania do Brzeskiego Centrum Kultury oraz do Animacji Kulki za udostępnienie pięknych, bajkowych strojów.
Wszystkim naszym Gościom serdecznie dziękujemy za przybycie i wspólnie spędzony czas.

Podobne wpisy