WSH-E laureatem tegorocznej edycji Opolskiej Nagrody Jakości!

14 czerwca w auli Państwowej Szkoły Muzycznej w Opolu odbyła się uroczysta Gala XXI edycji konkursu Opolskiej Nagrody Jakości oraz XVII edycji konkursu Znakomity Przywódca organizowana przez Opolską Izbę Gospodarczą w Opolu.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że nasza Uczelnia została laureatem tegorocznej edycji Opolskiej Nagrody Jakości. Nagrodę w imieniu WSHE odebrał Kanclerz Stanisław Widocki.

Przyznana nagroda jest wyjątkowa także ze względu na skład Kapituły, która wybiera laureatów. Obejmuje ona m. in. Wojewodę Opolskiego, Marszałka Województwa Opolskiego, Prezydenta Miasta Opola, a także Rektorów opolskich uczelni oraz osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym przez: Wojewodę Opolskiego Monikę Jurek, Marszałka Województwa Opolskiego Andrzeja Bułę i Prezydenta Miasta Opola – Arkadiusza Wiśniewskiego.

Po raz pierwszy w roli Marszałka Województwa występował nowo wybrany Marszałek Szymon Ogłaza.

Niezmiernie cieszy nas, że jest to już kolejne wyróżnienie przyznane przez Opolską Izbę Gospodarczą naszej Uczelni.