Zbiórka darów rzeczowych dla osób poszkodowanych podczas trwającej powodzi

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci,

w związku z ostatnimi dramatycznymi wydarzeniami związanymi z powodzią, która dotyka mieszkańców powiatu brzeskiego, społeczność akademicka Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu wraz z Towarzystwem Rozwoju Ziemi Brzeskiej w Brzegu, rozpoczęła zbiórkę darów rzeczowych dla osób poszkodowanych podczas trwającej powodzi. Pragniemy poinformować, że zbiórka zostanie wsparta ze środków finansowych naszej Uczelni.

Prosimy przede wszystkim o przynoszenie:

ŻYWNOŚCI DŁUGOTERMINOWEJ: woda, konserwy, olej, cukier, makarony, mąka, kasza, ryż, herbata, kawa, słodycze, mleko UHT, warzywa/owoce w puszkach (np. fasola, groszek, kukurydza, ananas, brzoskwinia), przeciery pomidorowe w kartonach, suszone owoce, orzechy.

KOSMETYKÓW I CHEMII GOSPODARCZEJ: żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, podpaski, pampersy dla dzieci, pampersy dla dorosłych, płyny do prania, płyny do mycia naczyń, płyny do dezynfekcji, płyny do mycia podłóg, rękawiczki jednorazowe.

NOWYCH koców i śpiworów.

Zbiórka darów trwać będzie do 27.09.2024 r. w siedzibie WSHE w Brzegu przy ul. Piastowskiej 14 w sali nr 206 (II piętro).