Zaproszenie na webinarium „Motywacja kluczem do zmiany trudnych zachowań”

Szanowni Państwo,
serdecznie zapraszamy pedagogów, nauczycieli, rodziców i wszystkie zainteresowane osoby na kolejne z cyklu webinariów, które tym razem poprowadzi dr Joanna Inglot-Kulas.
Temat spotkania brzmi: „Motywacja kluczem do zmiany trudnych zachowań”.

Kilka słów o naszej Prelegentce:
Joanna Inglot-Kulas – dr nauk społecznych, pedagog i profilaktyk, trener i realizatorka warsztatów z zakresu kompetencji kluczowych z różnymi grupami  odbiorców, certyfikowany tutor, adiunkt Instytutu Humanistycznego PWSTE, opiekun SKN PROGRES działającego przy IH. Zainteresowania zawodowe koncentruje wokół profilaktyki społecznej, profilaktyki uzależnień, kompetencji kluczowych – komunikacji interpersonalnej oraz kreatywności. Prywatnie interesuje się literaturą dziecięcą i ma słabość do czekolady.

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu realizowanego przy wsparciu dotacji  ze środków budżetu województwa opolskiego w roku 2023 granty dla uczelni województwa opolskiego p.n. „Dostrzec symptomy przemocy zanim będzie zbyt późno”

Udział w webinarium jest bezpłatny – kliknij aby dokonać rejestracji