Brzeski Festiwal Praw Dziecka organizowany przez WSH-E

Serdecznie zapraszamy naszych studentów, absolwentów, Państwa rodziny i znajomych, a przede wszystkim wszystkie dzieci, na organizowany przez naszą uczelnię Brzeski Festiwal Praw Dziecka. Festiwal odbędzie się w Brzeskim Centrum Kultury (ul. Mleczna 5, Brzeg) w dniu 18.11.2023 w godzinach.10.15 – 12.30. Oprócz wystawy prac uczniów brzeskich szkół podstawowych, czekają na Państwa liczne atrakcje, m.in.: spektakl dla dzieci, spotkanie z pisarką literatury dziecięcej, Anną Czerwińską-Rydel, warsztaty kreatywne prowadzone przez naszych studentów, gala rozdania nagród w Konkursie, i wiele innych atrakcji.

Zadanie realizowane przy wsparciu dotacji ze środków budżetu województwa opolskiego w roku 2023 granty dla uczelni województwa opolskiego p.n. „Dostrzec symptomy przemocy zanim będzie zbyt późno”.