Szanowni Państwo,

niezmiernie miło jest nam poinformować, że podczas uroczystej Gali, która odbyła się 31 marca w auli Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Opolskiego, Kanclerz Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu Stanisław Widocki, został odznaczony Platynowym Laurem Umiejętności i Kompetencji przyznawanym przez Opolską Izbę Gospodarczą. Jest to niezwykle nobilitujące również ze względu na fakt jubileuszu 30-lecia istnienia tej wyjątkowej nagrody.

Waga otrzymanego wyróżnienia jest wyjątkowa także ze względu ze względu na skład Kapituły przyznającej Laury. Obejmuje ona m. in. Wojewodę Opolskiego, Marszałka Województwa Opolskiego, Prezydenta Miasta Opola i Kędzierzyna-Koźla, a także Rektorów opolskich uczelni i innych przedstawicieli opolskich samorządów i osób prowadzących działalność gospodarczą.

Otrzymując Platynowy Laur Umiejętności i Kompetencji Stanisław Widocki znalazł się w wyjątkowo zacnym gronie, które obejmuje Laureatów tegorocznych oraz z lat ubiegłych.

Kanclerz WSHE był już wcześniej laureatem Srebrnego Lauru Umiejętności i Kompetencji, który otrzymał w 2019 roku.

Serdecznie Gratulujemy!!!