Wyjątkowi goście z Ukrainy w WSH-E

W dniu 2 kwietnia w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu zjawili się wyjątkowi Goście z Ukrainy.

Studenci trzeciego roku Pedagogiki Opiekuńczo – Wychowawczej i Studenci pierwszego roku Pedagogiki pod opieką Prodziekan dr Anety Ratajek oraz pracownicy uczelni zadbali o to, by spędzony z nami czas był pełen uśmiechu i radości. Przygotowaliśmy dla Dzieci i Ich Mam szereg atrakcji: zabawy muzyczno-ruchowe, warsztaty kreatywne, podczas których wspólnie wykonaliśmy prace plastyczne (gołębie pokoju, bociany, malowane odlewy gipsowe, wiosenną, koralikową biżuterię, kolorowanki – to tylko kilka przykładów) a także przepiękne wielkanocne dekoracje.
Był taniec, śpiew, muzyka na żywo (o profesjonalną oprawę muzyczną zadbał pracownik dziekanatu mgr Dawid Niezgoda), słodki poczęstunek, niezwykle ciepła atmosfera i mnóstwo, mnóstwo dobrej energii.
Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w to wydarzenie i je wsparli (za udostępnione stroje: Brzeskiemu Centrum Kultury, oraz Bajkowym Animacjom „Kulki”).

To był wyjątkowy czas!

Ми хочемо подякувати нашим гостям за час, проведений разом. Бажаємо всього найкращого!