Zaproszenie na IV edycję Recitalu Bel Conto

Na zaproszenie Prezes Klub Książki Herbacianej Pani Ewy Wróbel nasza Uczelnia, po raz kolejny jest współorganizatorem, IV już edycji, Recitalu na Zamku Bel Canto IV!!!

Wszystkich miłośników i sympatyków muzyki, kultury i sztuki serdecznie zapraszamy 8 czerwca (w sobotę) o godz. 17.00 do Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu.

To będzie wspaniały, letni czas a znamienici artyści przeniosą nas w świat muzyki wybitnych kompozytorów.

Wystąpi dla nas jak w każdej Edycji diva operowa, obdarzona świetnym sopranem Dominika Zamara, która koncertuje na całym świecie między innymi w Carnegie Hall w Nowym Jorku oraz w Operze, w Pretorii, w RPA.

Dominice Zamarze w tym roku będzie towarzyszyć duet fortepianowy z Toskanii Fini- Giorgini. To znakomici artyści, wybitni muzycy, Profesorowie Uczelni.

Siena Fini – Fortepian

Pietro Giorgini – Fortepian.

Wysłuchamy utwory i kompozycje F. Chopina, S. Rachmaninowa, W.A. Mozarta, V. Bellini, W. Gomeza.

Patronat Honorowy nad tym wyjątkowym wydarzeniem artystycznym objął:

Rektor Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu, prof. zw. dr hab. Krystyna Ferenz

Starosta Powiatu Pan Jacek MonkiewiczPowiat Brzeski

Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu