Piknik Rodzinny w WSHE w Brzegu

W dniu 26 maja w  Dzień Matki w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Brzegu odbył się „Piknik Rodzinny” dla studentów Uczelni oraz ich dzieci.

Pomysł tego niezwykle przyjemnego wydarzenia wyszedł od prorektor ds. ogólnych WSHE dr Aleksandry Aszkiełowicz oraz wykładowcy WSHE w Brzegu dr Anety Ratajek, które przy wsparciu władz Uczelni, były organizatorkami pikniku.

Dla najmłodszych przygotowano szereg atrakcji m. in. konkursy z nagrodami (poszukiwanie skarbów, malowanie na folii, malowanie twarzy i inne). Dodatkowo przygotowany był słodki kącik pełen łakoci oraz maszyna do waty cukrowej, która cieszyła się ogromną popularnością i zdecydowanie „wygrywała” z popcornem :). Nasze rodziny studenckie miały również możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w fotobudce.

Wszyscy obecni mogli posilić się kiełbasą z grilla oraz pyszną grochówką, czyli daniami które zawsze smakują najlepiej „pod chmurką”.

Dzięki korzystnej pogodzie całość odbyła się na terenie kampusu WSHE w Brzegu.

Cieszymy się z licznej obecności studentów i wykładowców oraz liczymy, że Piknik Rodzinny stanie się nową tradycją naszej Uczelni.

[envira-gallery id=”3625″]