WSH-E na Targach Edukacji i Pracy Nowe Perspektywy

18 kwietnia Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna w Brzegu wzięła udział w Targach Edukacji i Pracy Nowe Perspektywy, organizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu. Przybyłych do Sali Stropowej Ratusza Miejskiego w Brzegu gości, wystawców oraz odwiedzających przywitała Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Brzegu Pani Anna Soroczyńska przypominając, że jest to już 17 edycja tego wydarzenia.

Podczas targów nasze stanowisko, oprócz licznie odwiedzających gości, odwiedzili m.in. Dyrektor Departamentu Edukacji i Rynku Pracy Pani Monika Jurek, Starosta Powiatu Brzeskiego Pan Jacek Monkiewicz, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu Pan Maciej Kalski, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Brzegu Pani Anna Soroczyńska, Wicestarosta Powiatu Brzeskiego Pani Ewa Smolińska oraz członek Zarządu Powiatu Pani Arletta Kostrzewa.

Cieszymy się że nasza Uczelnia miała możliwość zaprezentować swoją ofertę edukacyjną mieszkańcom powiatu brzeskiego.

WSHE w Brzegu reprezentowali Prodziekan dr Wojciech Ratajek, Kierownik Rektoratu Pani Katarzyna Kowalska oraz Kierownik Dziekanatu Pan Dawid Niezgoda.